Říjen 2009

Kdo chce?

7. října 2009 v 18:16 | Elis |  Pony club
Ahojá! Já chdím do pony clubu a je to tam super esi bys te chtěli přihlášku dám vám ji mám jich dost!Tady je to co dostanete ve svém prvním velkém super balíčku:1. Kniha - Koně našeho světa

Unikátní populárně naučná kniha s fotografiemi plemen koní. Tu musíš mít. Nejkrásnější a nejpopulárnější plemena koní z celého světa jsou v této knize nejen zajímavě popsána, ale především doplněna úžasnými fotografiemi, které jinde nenajdeš!
1. Kniha - Záhadný hřebec

Jak jen mohou být sestry - dvojčata - tak rozdílné! Zatímco Liv má dobrodružství v krvi, Sofie má ráda svůj klid, nesnáší dobrodružství a nebezpečí. Ale když se na ranči jejich prarodičů v Arizoně začne schylovat k pořádným problémům, sestry se semknou a spolu s mladým honákem se rozhodnou zachránit ranč, záhadného divokého hřebce i stádo vzácných koní. A nikdo a nic jim v tom nezabrání! První díl z knižní řady Potok divokých koní.
3. Jak se kreslí kůň

Nauč se kreslit koně jako profesionál! Tato knížka ti poradí krok za krokem, jak nakreslit koně zepředu i z boku, jak zachytit různé výrazy koně a jak malovat různá plemena.
4. Povlak na polštář

Krásný a praktický povlak na polštář s koníky. Každý, kdo přijde do tvého pokoje, ti ho bude závidět. Velikost 40 x 40 cm.

5. Plyšový maskoti Willy a Boris

Roztomilý koník Willy a rošťák Boris se určitě stanou tvými dobrými kamarády!

6. Plakát

Vyzdob si svůj pokoj těmito tajemnými koňmi. Kamarádi budou koukat...


7. Překvapení

Ale co to bude, ti nemůžeme prozradit. To by nebylo žádné překvapení!
8. Budík

Jako dárek za objednávku přes internet od nás dostaneš super řehtací budík. Poslechni si zvuk, který tě může každé ráno budit ZDE.
9. Pony magazín

Tvůj klubový časopis se spoustou super článků, tipů, básniček, fotek, obrázků, vtipů...